Spoštovani!

Mogoče je sedaj pravi čas, da se odločimo za nekaj, kar smo že razmišljali, pa do sedaj še nismo storili.

Bliža se konec leta in s tem tudi naše obračunsko leto. Prejeli bomo nov izračun dohodnine, na katero ne bomo mogli več bistveno vplivati.

Lahko pa vseeno naredimo nekaj, nekaj kar se nam pri izračunu dohodnine ne bo poznalo,

poznalo pa se bo nekomu, ki vestno zbira sredstva za humanitarne namene.

Dovolite, da vam predlagamo, da del svoje dohodnine namenite društvu Palčica Pomagalčica in s tem vsaj na nek način sooblikujete svoj del davčne olajšave pri dohodnini.

V priponkah so podrobno opisani načini, kako lahko to storite, če niste vešči dela z računalnikom je še najbolj enostaven način, da si natisnete obrazec pod oznako 2,

ga izpolnite in oddate na pošto. Nič vas ne bo stalo, vse ostalo bodo naprej uredili v društvu Palčica Pomagalčica..

Vsem, ki se boste odzvali povabilu, se v imenu Zveze SVS, Društva Palčica Pomagalčica in pa seveda vseh, ki bodo tega prispevka deležni, iskreno zahvaljujemo. Spodaj lahko najdete potrebne obrazce in dokumente.

Lep pozdrav,

Zveza SVS