Kljub zimskemu počitku starodobnikov Zveza SVS in njena včlanjenja društva nikakor ne počivajo.
V četrtek, 18.01.2024 v Pira Hotelu, Zveza SVS in OLDTIMER CLUB POSTOJNA izvedlo srečanje predstavnikov društev, UO in NO Zveze SVS. Preko 40 udeležencev dogodka, predstavnikov preko 15 včlanjenih društev, ki delujejo pod okriljem Zveze SVS ter FIVA, sta nagovorila predsednik Zveze SVS Leon Vrtovec ter podžupan Občine Postojna Andrej Berginc. Vodstvo Zveze SVS je predstavilo izvedene aktivnosti v 2023, načrtovane aktivnosti v 2024, delovanje ter potencialne prihajajoče spremembe ter izzive v samem delovanju Zveze. Srečanje se je zaključilo s prijetnim druženjem, debato vezano na delovanje posameznih društev ter soočanje z izzivi, s katerimi se srečujejo, ter seveda, z odlično večerjo.

*** Program in delovanje društva OC POSTOJNA je sofinancirano s strani Občine Postojna. OC POSTOJNA