POROČILO O PRVENSTVU ZVEZE SVS PO ŠTIRIH TEKMAH IN DOSEDANJI REZULTATI

V priponki so dosedanji rezultati. Po mojem mnenju niso ravno spodbudni, a če bi letošnji pravilnik aplicirali na lanske rezultate slika ne bi bila bistveno drugačna – v letu 2018 je bilo na vsaj treh tekmah 28 tekmovalcev (letos max 26). Z novim pravilnikom, kot kaže, trenda nismo obrnili.

Noben klub ni poslal podatkov na določenem predpripravljenem seznamu, To je povzročilo obilo dodatnega, nepotrebnega dela, poleg tega pa je bilo med rezultati kar nekaj napak pri uvrstitvah v pravilne razrede.

V priponki so poročila in seznami. Bilo bi pošteno, da se vsaj Poročilo objavi, da bodo tekmovalci, ki še nimajo treh uvrstitev zagotovo prišli.

Odprto ostaja tolmačenje novega pravilnika glede končne uvrstitve klubov. Vprašanje je namreč, če lahko točke za klub prispevajo tudi tekmovalci, ki niso uvrščeni v Prvenstvo Zveze SVS?

lp Andrej

Dodajam še statistiko lanske sezone.

POROČILO PO 4 TEKMAH

UVRSTITVE V SVS PO 4 TEKMAH

FIA & FIVA

Poznani mednarodni organizaciji FIA in FIVA, ki sta zelo pomembni za ljubitelje avtomobilizma, sta dne 26.06.2019 v Parizu podpisali novo pogodbo o sodelovanju.

REZULTATI RELIJA MUTA 2019

V soboto je M. M. Classic Club Muta uspešno organiziral tekmo za prvenstvo Zveze SVS.

Rezultati tekmovanja so v nadaljevanju.

Rezultati

22. SLOVENSKO SREČANJE LJUBITELJEV STARE KMETIJSKE TEHNIKE IN STARODOBNIH VOZIL

V soboto, 15. junija, je v Jablah potekalo zelo uspešno srečanje traktoristov.

Pripeljali so vrsto zanimivih, avtentičnih in lepo obnovljenih traktorjev in druge kmetijske tehnike.

Srečanje sta popestrila ocenjevanje traktorjev in predstavitvena vožnja.

Obiskovalci in razstavljavci so preživeli lep dan.

ZNAMENITI RALLY LIÈGE-BRESCIA-LIÈGE PONOVNO V LJUBLJANI

V nedeljo, 14. julija popoldan in v ponedeljek 15. julija, bo na Prešernovem trgu in pred Hotelom Union v Ljubljani, mogoče občudovati vozila udeležena na znameniti prireditvi Liège-Brescia-Liège.

Prvič je ta prireditev imela prehodno kontrolno točko v Ljubljani na Prešernovem trgu davnega 18.07.1958.

Tokrat pričakujemo 28 vozil znamke Triumph, od modela TR2 do modela TR7.

To bo zanesljivo paša za oči.

Vabljeni na ogled.

LBL19 News Jun2019