ŠTAFETA OD PIRANA DO GORIČKEGA V PIRANU IN V KOPRU

Potekala sta dva dogodka v okviru prireditev Evropskega leta kulturne dediščine 2018 je bila v Piranu in v Kopru.

Start štafete v Piranu so ob prisotnosti predstavnika Zveze SVS pričeli mopedisti z obiskom Pomorskega muzeja Sergeja Mašere in Tartinijevega trga v Piranu.

Osrednji del se je nadaljeval s prireditvijo 12. ADRIA Classic – TOMOS v organizaciji društva ADRIA Classic iz Kopra.

Več v prispevku.

Štafeta Piran-Goričko

IZOBRAŽEVANJE TEHNIČNIH KOMISARJEV ZVEZE SVS

Preteklo soboto so se v prostorih občine Škofljica spet zbrali tehnični komisarji Zveze SVS na rednem letnem izobraževanju in osveževanju znanj.

Skoraj 70 tehničnih komisarjev je z zanimanjem poslušalo predavanja o novostih pri ocenjevanju starodobnih vozil, o postopkih pri ugotavljanju skladnosti vozil in pri registraciji, o pravilnih postopkih ocenjevanja starodobnih vozil in o baronu Codelliju.

Seminar je bil zelo uspešen in si še želimo takšnih srečanj.